Bobry zbroją się na ligę

Nowy tydzień przyniósł kilka ciekawych informacji dotyczących kadry A-klasowego zespołu Bobrów Karczmiska. Klub zasilili Daniel Kuchta oraz Kacper Staniecki. W Karczmiskach na nowy sezon zostaje również Arkadiusz Madejek.

Pierwszą i najważniejszą informacją jest to, że z klubem oficjalnie związał się Kacper Staniecki (rocznik 1993), środkowy pomocnik, który w poprzednim sezonie reprezentował barwy Cisów Nałęczów. Staniecki w poprzednim sezonie wystąpił w 17 spotkaniach lubelskiej ligi okręgowej.

- Cieszę się, że udało nam się pozyskać takiego młodego, perspektywicznego zawodnika jakim jest Kacper Staniecki. Z doświadczeniem w piłce seniorskiej, który wstępował już w lidze okręgowej -ocenił nowego piłkarza Bobrów trener klubu, Cezary Chęciński- Kacper napewno będzie wzmocnieniem zespołu i da nam więcej możliwości jeżeli chodzi o pierwszy skład. Już od pierwszego sparingu potwierdził nam, że jest przydatnym zawodnikiem, który nie boi się wziąć gry na siebie.

Drugą bardzo dobrą wiadomością jest również to, że w klubie na kolejny sezon zostanie Arkadiusz Madejek. Po pół rocznym wypożyczeniu z Vikinga Leśniczówka przeszedł na zasadzie transferu definitywnego. Madejek w poprzednim sezonie wystąpił w 12 spotkaniach, w których zdobył trzy bramki.

To nie koniec jednak dobrych wiadomości. Z klubem związał się również boczny obrońca Daniel Kuchta (r. 1989), który do Bobrów przejdzie na zasadzie transferu definitywnego z Vikinga Leśniczówka. Daniel w przeszłości był już zawodnikiem Bobrów Karczmiska.

Również obecnie w klubie jest Jarosław Makulus, który ostatnio grał w Jaworzance Rogów oraz Mikołaj Kwietniewski reprezentujący w ubiegłym sezonie zespół Pogoni Trzebiesza.