Rozpoczęcie od remisu

Wracamy po przerwie zimowej do gry. W tym okresie zespół zasilił bardzo doświadczony trener p. Zygmunt Kuś. W pierwszym meczu rundy rewanżowej nasz zespół podejmował na własnym boisku Wodniaka Piotrawin - Łaziska. W tym meczu Bobry musiały sobie radzić bez kontuzjowanych graczy - Majewskiego i Wojtalika oraz bez Bartka Kluziaka który postanowił zakończyć grę . Nasz zespół podszedł do tego meczu bardzo zmotywowany aby zacząć odrabiać straty z jesieni. Bramki zdobywali zaraz po przerwie wprowadzony Kramek i pod koniec meczu Adamczyk. Dla Wodniaka dwa razy na listę strzelców wpisał się Skrzypek. Wynik końcowy 2-2. Dziękujemy naszym zawodnikom za walkę i grę do końca i zapraszamy w najbliższą sobotę do Wilkowa na Derby z Wilkami.