Pierwszy trening Bobrów Karczmiska

Piłkarze Bobrów Karczmiska w poniedziałek powrócili do treningów po przerwie letniej. Trener Cezary Chęciński na pierwszych zajęciach miał pietnastu zawodników do dyspozycji.

Poniedziałkowy trening rozpoczął się z niewielkim opóźnieniem.Trening Bobrów zaczął się od dwóch okrążeń wokół boiska truchtem, po czym piłkarze przeszli do rozgrzewki. Tą poprowadził Kluziak Bartek.

Większość ćwiczeń wykonywanych miała charakter zabawowy, co można było zaobserwować choćby w grze w popularnego „dziadka”. Kolejnym punktem zajęć była gra na zmniejszonym boisku. Na koniec Trener Bobrów zarządził serie rzutów wolnych.Ładnym strzałem popisywali się choćby Mateusz Kucharczyk, Kluziak Tomasz, Długosz Jakub czy Wojtalik Konrad. Tymczasem z boku praktycznie od początku przyglądał się Gajda Łukasz ze względu na uderzenia z łokcia, które skończyło się mocnym krwawieniem z nosa.

W zajęciach wziął udział Kacper Staniecki, który ostatnio grał w Cisach Nałęczów. Teraz od samego zawodnika i trenera Cezarego Chęcińskiego zależy, czy znajdzie angaż we wzmacnianej drużynie Bobrów. Ponadto zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na treningu był obecny Jarosław Makulus. Ten 18-letni pomocnik był ostatnio wyróżniającą się postacią w zespole Jaworzanki Rogów i po kilku obserwacjach został sprowadzony do Karczmisk. Również trzecim zawodnikiem przymierzanym do zespołu jest bramkarz Pogoni Trzebiesza Mikołaj Kwietniewski.

Lista zawodników biorących udział w pierwszym treningu Bobrów Karczmiska:Żuber Mateusz, Gajda Łukasz, Mikołaj Kwietniewski , Długosz Jakub, Nowaczek Michał, Kucharczyk Mateusz, Adamczyk Tomasz, Pogoda Jarosław, Makulus Jarosław, Staniecki Kacper, Kluziak Tomasz, Kluziak Bartek, Borowiec Karol, Madejek Arkadiusz, Wojtalik Konrad