Bobry remisują w pierwszym sparingu

Dzisiejsze spotkanie sparingowe z Jaworzanką Rogów zawodnicy Bobrów Karczmiska rozegrali w eksperymentalnym składzie i zremisowali 2:2. Bramki zdobywali Kluziak Bartek oraz Skrzyński Mikołaj z rzutu karnego.

Bobry: Kwietniewski- Nowaczek, Majewski, Kucharczyk, Stacharski - Skrzyński, Staniecki, Makulus, Borowiec - Giza, Kluziak B.

rezerwa: Żuber, Gajda, Kuchta

Początek spotkania z Jaworzanką wyglądał całkiem dobrze. Długo budowane akcje od obrony oraz duża ilość podań przynosiły zagrożenie na połowie przeciwnika jednak brakowało oddania strzałów. Po uderzenia z 20 metrów Karola Borowca piłka po rykoszecie spadła na piąty metr pola karnego, do futbolówki doszedł Bartek Kluziak, który sprytnie po długim rogu dał prowadzenie Bobrom.Niestety grająca w eksperymentalnym składzie obrona popełniała niekiedy błędy i po jednym z nich napastnik z Rogowa dostał prostopadłe podanie, które zamienił na bramkę.

W drugiej części gry padły dwa gole najpierw po faulu w polu karnym na Skrzyńskim sędzia pokazał jedenastkę. Do piłki podszedł sam poszkodowany i dał prowadzenie zawodnikom z Karczmisk. Nie mineło kilka minut po ewidentym przewinieniu w polu 16 metrów na Jarosławie Makulusie arbiter po raz kolejny wskazał na "wapno", wykonawcą był faulowany jednak tym razem bramkarz gości wyciągnął się jak struna i złapał piłkę. Odrazu po wybiciu bramkarza Jaworzanki, po kolejnym prostopadłym podaniu napastnik Rogowa z 20 metrów pokonał wychodzącego z bramki Gajdę. Mecz kończy się 2:2. Teraz przed piłkarzami z Karczmisk jeden dzień odpoczynku i od poniedziałku zaczynają okres przygotowawczy do ligi.

Cezary Chęciński (Bobry Karczmiska)- Jeśli chodzi o spotkanie, wyszło dobrze. Myśle że niektórzy zawodnicy nauczą się po takich sparingach o co chodzi w piłce i co jest najważniejsze. Jeśli chodzi o rozgrywanie bardzo cieszyła mnie duża ilość wymienianych podań ale z biegiem czasu chłopaki zapominali o założeniu które nakreśliłem przed meczem. Jeśli chodzi o nowych piłkarzy napewno wnoszą świeżość i jakość. Jednak przed nimi jeszcze dużo pracy aby doszli do optymalnej formy.